+420 776 825 309 vaky.siu@gmail.com

Sedací vaky 

Sedací vaky, kdo by je neznal? Lehké, hřejivé a prostorné křeslo, které se vám maximálně přizpůsobí. V této kategorii si můžete vybrat ze dvou velikostí, vak ve tvaru hrušky 80/110 cm a velké maxi křeslo 100/90 cm s příčkou 174 cm. Vybírejte podle vašeho prostoru doma a barevnost podle toho jaký vám padne do oka, tyto vaky nemusí ladit s vašim i...

Sedací vaky, kdo by je neznal? Lehké, hřejivé a prostorné křeslo, které se vám maximálně přizpůsobí. V této kategorii si můžete vybrat ze dvou velikostí, vak ve tvaru hrušky 80/110 cm a velké maxi křeslo 100/90 cm s příčkou 174 cm. Vybírejte podle vašeho prostoru doma a barevnost podle toho jaký vám padne do oka, tyto vaky nemusí ladit s vašim interiérem, právě naopak vak může být jiné kontrastní barvy, aby vás nebo známé přilákal si na něm odpočinout.

K čemu slouží a pro koho je určen? K relaxaci, odpočinku a uvolnění. Vaky s lehkou hřejivou výplní se přizpůsobí vašemu tělu, podepřou páteř, hlavu. Vaky můžete použít při sezení u televize, počítače nebo taky před oknem, na terase k příjemnému výhledu a posezení. Vak je určem pro všechny generace, nejvíce jej využijí mladiství a dospělí. Starší generaci může dělat malý problém ve vstávání, kdy se kuličky uvolňiují a převalují do volných míst, vak pak strácí svůj tvar.

Údržba: potahy vyků jsou šité ze 100% bavlny vyšší gramáže a dobře snášejí praní na 40-60°C. Potahy jsou šité s otvorem na zip ve spodní části. Při svlékání je potřeba v horních cípech vaků rozvázat stuhy, které spojují potah s vnitřním vakem. Vnitřní vak šitý z prodyšné, netkané, pružné textilie se nečistí, pouze doplňujete výplň podle potřeby malým otvorem na zip.

Dvouletá záruka zaručuje kvalitní zpracování a pevnost!

Zobrazit více >

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Ruční šití

Všechny výrobky jsou ručně šité,
každý je originál

Zakázková výroba

Nechte si vyrobit originální
produkt na přaní

Záruka kvality

Záruka 2 roky na veškeré
nabízené zboží

Facebook