+420 776 825 309 vaky.siu@gmail.com

Sedací vaky pro děti 

Sedací vaky pro děti jsou úžasným měkkým, lehkým a hřejivým nábytkem do dětského pokoje. Najdete zde velikosti 70/90 cm i větší 80/110 cm. Sedací vak má tolik využití! Děti si u mí s vakem skvěle vyhrát, slouží jim jako, loď, ostrov, pelíšek, věc do které si mohou skočit a zabořit se . . ." mohou si na něj lehnout a odpočívat nebo sedět a prohlí...

Sedací vaky pro děti jsou úžasným měkkým, lehkým a hřejivým nábytkem do dětského pokoje. Najdete zde velikosti 70/90 cm i větší 80/110 cm. Sedací vak má tolik využití! Děti si u mí s vakem skvěle vyhrát, slouží jim jako, loď, ostrov, pelíšek, věc do které si mohou skočit a zabořit se . . ." mohou si na něj lehnout a odpočívat nebo sedět a prohlížet si dětskou knížku. Tyto vaky mohou dobře sloužit ve školních družinách a školičkách. Pro maminky mám typ, až vás budou bolet nohy, podepřete si je jedním z vaků, ucítíte jak se vám uleví.

Pro jak malé děti se tyto dětské vaky hodí? Pro miminka a menší děti vybírám bavlnu příjemnou na omak a pocit. Vak o velikosti 70/90 doporučuji pro děti do výšky cca 150 cm a od 0 do věku přibližně 10let. Poté doporučuji větší vaky 80/110 a vaky maxi, které mám také v nabídce.

Údržba: potah je šitý převážně z bavlny o vyšší gramáži a z bavlněných pláten, proto je pratelný na běžné teploty 40-60°C. Potah je snímatelný otvorem ve spodní části na zip. Vnitřní vak z netkané, prodyšné a pružné textilie plněný polystyrenovými kuličkami vytáhnete tak, že v hotním cípu vaku rozvážete mašli, která spojuje potah s vnitřním vakem. Vnitřní vak má malý otvor na zip, kterým jde jednoduše doplnit výplň.

Dovolte dětem na vak skákat, nebojte se kuličky zůstanou tam kde patří, vak má švy dvakrát prošívané a netkaná textilie je dost pružná. Praxí vyzkoušené :)

Zobrazit více >

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Ruční šití

Všechny výrobky jsou ručně šité,
každý je originál

Zakázková výroba

Nechte si vyrobit originální
produkt na přaní

Záruka kvality

Záruka 2 roky na veškeré
nabízené zboží

Facebook