+420 776 825 309 vaky.siu@gmail.com

Nahřívací polštářky 

Nahřívací pohankové a špaldové polštářky jsou skvělou zdravou alternativou za váš starý polštář. Polštářky máme a šijeme v různých velikostech, klasické 40/40cm, pro děti 35/35, dlouhé 23/50cm, malé pro miminka 23/23cm. Polštářky jsou zdravotní a pro zlepšení jejich vlastností se nahřívají. Naberou na sebe teplo a pak vás mohou dlouho hřát a ule...

Nahřívací pohankové a špaldové polštářky jsou skvělou zdravou alternativou za váš starý polštář. Polštářky máme a šijeme v různých velikostech, klasické 40/40cm, pro děti 35/35, dlouhé 23/50cm, malé pro miminka 23/23cm. Polštářky jsou zdravotní a pro zlepšení jejich vlastností se nahřívají. Naberou na sebe teplo a pak vás mohou dlouho hřát a ulevovat vám od různých bolestí, tlumit kašel a uvolňovat hleny. Povlaky polštářů i vnitřní polštář šijeme z příjemné bavlny pro lepší údržbu.

Jaké náplně a jak je používat? Vybrat si můžete ze dvou variant slupky bio pohanky nebo plévy staré odrudy pšenice bio špaldy. Obě náplně mají pododoné vlastnosti najdeme však rozdíly. Pohankové slupky po nahřátí udrží déle teplo, jsou těžšší, lépe se tvarují, jsou tvrdší, působí dobře od bolesti a na klouby. Špaldové plévy jsou měkčí, lépe se na ních spí, dělají šum po kterém miminka lépe usínají, po nahřátí na sluníčku voní slámou, jsou antistresové. Slupky i plévy se dají nahřívat v troubě na 50°C, na sluníčku a na topení. Častým používáním se slupky i plévy drtí, strácejí tak své schopnosti a proto je vhodné je do dvou let vyměnit.

Polštářky jsou mými pomocníky při nemoci, chladu i odpočinku, naučila jsem se je používat a teď si bez nich nedokážu představit být!

Zobrazit více >

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
  • Zdravotní polštářek modrý s hady - dětský

  • Zdravotní polštář se slony větší

  • Zdravotní polštářek sloni - dětský

  • Zdravotní polštář černý se vzorem kytic

  • Zdravotní polštář tmavě modrý - květiny

  • Zdravotní polštářek puntík - dětský

  • Zdravotmí polštářek berušky - dětský

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Ruční šití

Všechny výrobky jsou ručně šité,
každý je originál

Zakázková výroba

Nechte si vyrobit originální
produkt na přaní

Záruka kvality

Záruka 2 roky na veškeré
nabízené zboží

Facebook