+420 776 825 309 vaky.siu@gmail.com

Originální polštáře 

Originální polšáře šijeme podle fantazie a na přání klientů. Používáme především barevné kombinace přírodních látek z bavlny a plníme je výplněmi z  dutého vlákna, vhodné nejen pro alergiky, dále plníme pravými levandulovými květy. Nejoblíbenější polštářky jsou dětské motivy různých tvarů: slepičky, kokoutky, srdce, velké i malé rybky, klasické ...

Originální polšáře šijeme podle fantazie a na přání klientů. Používáme především barevné kombinace přírodních látek z bavlny a plníme je výplněmi z  dutého vlákna, vhodné nejen pro alergiky, dále plníme pravými levandulovými květy. Nejoblíbenější polštářky jsou dětské motivy různých tvarů: slepičky, kokoutky, srdce, velké i malé rybky, klasické čtverce i obdélníky, písmenka . . . vyšíváme ručně obrázky, kterými pak zdobíme polštářky a tím se stávají opravdovými originály. Cílem naší tvorby je i praktičnost. Látky jsou pratelné běžně až na 60°C. Vybíráme tak, aby byly barvy stálé i po vyprání, polštářky mají většinou snímatelný povlak, výplň do polštářů je pratelná až na 90°C, nehrudkuje se, takže je pořád příjemně měkká. Polštářky mohou mít děti přímo v postýlkách a používat je na pravidelný spánek pokud jim bude vyhovovat velikost. S láskou šitý polštářek potěší každou mladou i tu starší dušičku. 

Chci si objednat svůj polštářek. Stačí nám zavolat nebo napsat email. Skonzultujeme s vámi velikost a typ látky, pak se domluvíme na ceně. Když budete souhlasit, zašleme vám platební údaje a vy nám zase vaše fakturační a adresu doručení. Polštářky hodovíme do dvou týdnů od připsání platby na účet.

Zobrazit více >

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
  • Levandulový polštářek s červenou stuhou

  • Dětský polštář s autíčkem

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Ruční šití

Všechny výrobky jsou ručně šité,
každý je originál

Zakázková výroba

Nechte si vyrobit originální
produkt na přaní

Záruka kvality

Záruka 2 roky na veškeré
nabízené zboží

Facebook