+420 776 825 309 vaky.siu@gmail.com

Na zakázku

Na zakázku a dle vašich představ vám ušiji vaše konkrétní přání, nechte se inspirovat mými již vystavenými výrobky. Připravuji stránku s fotografiemi vašich zakázek. U mě se fantazie meze nekladou! Pracuji a používám materiály převážně přírodní vhodné pro všechny i ty nejmenší.

Zaměřuji se na bytový textil až po kojící polštáře, šiji dárky pro děti a dospělé, používám ruční techniky jako je vyšívání a našívání a občas dělám ,,technickou údržbu" kdy doplňuji a vyměňuji výplně, zašívám díry v kalhotách a podobně :) Snažím se vám vyhovět a výrobky šiji v krátkém čase, ale zakázkové šití je velmi individuální a záleží jak velkou zakázku budete chtít a na dostupnosti použitého materiálu.

Již nyní se těším na naši spolupráci věřím, že budete spokojení.

Co potřebujeme vědět

Co chceme ušít, jakou velikost daný výrobek bude mít, jaký materiál použijeme a popřípadě jakou výplň. Vše můžeme konzultovat telefonicky nebo emailem. Můžete mi donést nebo poslat váš materiál nebo si jej můžete vybrat z jakéhokoli eshopu a poslat mi odkaz. Já udělám kalkulaci na daný výrobek, vy mi jej potvrdíte emailem nebo telefonicky, domluvíme se na platbě, termínu do kdy chcete mít výrobek hotový a na způsobu převzetí. 

Doporučuji a výhradně používám 100% bavlnu s vyšší a vysokou  gramáží. Materiály objednávám většinou na těchto adresách: www.sitiniti.cz, www.dumlatek.cz, www.optex-latky.cz

Zde najdete popis materiálů a výplní.

Ukázky prací

Polštářek se sovičkamaTaburet ZOOPanenkaTaburetSedáky na laviciSedáky


Ruční šití

Všechny výrobky jsou ručně šité,
každý je originál

Zakázková výroba

Nechte si vyrobit originální
produkt na přaní

Záruka kvality

Záruka 2 roky na veškeré
nabízené zboží

Facebook