+420 776 825 309 vaky.siu@gmail.com

Na zakázku

Na zakázku a dle vašich představ vám ušiji vaše konkrétní přání, nechte se inspirovat mými již vystavenými výrobky. Připravuji stránku s fotografiemi vašich zakázek. U mě se fantazie meze nekladou! Pracuji a používám materiály převážně přírodní vhodné pro všechny i ty nejmenší.

Zaměřuji se na bytový textil až po kojící polštáře, šiji dárky pro děti a dospělé, používám ruční techniky jako je vyšívání a našívání a občas dělám ,,technickou údržbu" kdy doplňuji a vyměňuji výplně, zašívám díry v kalhotách a podobně :) Snažím se vám vyhovět a výrobky šiji v krátkém čase, ale zakázkové šití je velmi individuální a záleží jak velkou zakázku budete chtít a na dostupnosti použitého materiálu.

Již nyní se těším na naši spolupráci věřím, že budete spokojení.

Co potřebujeme vědět

Co chceme ušít, jakou velikost daný výrobek bude mít, jaký materiál použijeme a popřípadě jakou výplň. Vše můžeme konzultovat telefonicky nebo emailem. Můžete mi donést nebo poslat váš materiál nebo si jej můžete vybrat z jakéhokoli eshopu a poslat mi odkaz. Já udělám kalkulaci na daný výrobek, vy mi jej potvrdíte emailem nebo telefonicky, domluvíme se na platbě, termínu do kdy chcete mít výrobek hotový a na způsobu převzetí. 

Doporučuji a výhradně používám 100% bavlnu s vyšší a vysokou  gramáží. Materiály objednávám většinou na těchto adresách: www.sitiniti.cz, www.dumlatek.cz, www.optex-latky.cz

Zde najdete popis materiálů a výplní.

Ukázky prací

Polštářek se sovičkamaTaburet ZOOPanenkaTaburetSedáky na laviciSedáky


Ruční šití

Všechny výrobky jsou ručně šité,
každý je originál

Zakázková výroba

Nechte si vyrobit originální
produkt na přaní

Doprava zdarma

Objednávky nad 3 500 Kč
bez poštovného

Facebook