+420 776 825 309 vaky.siu@gmail.com

Více informací

Květinový taburet je ideálním doplňkem k vakům. Slouží dospělým i dětem jako podložka pod nohy, náhrada za židličku, na dovádění v dětském pokoji. Taburet je skladný může te jej uložit pod stůl nebo do skříně, je deální do malých bytů či prostor. Taburet plněný polystyrenovými kuličkami je jedinečný ve svém tvaru do válce, v pohodlném posezení na něm a v jeho lehkosti.

Květinový taburet je ušitý z kvalitní pevné látky a je praktický. Vrchní část povlaku se zapínáním na zip ze 100% bavlny, kterou můžete kdykoliv sundat a vyprat i na 60°C. Vnitřní část je taky ze 100%  české bavlny a má otvor na suchý zip pro případné dosypání výplně. Taburet má na boční straně všité poutko za které ho lze lépe uchytit a přemístit tak na jiné místo.

Květinový taburet doplní dětské a obývací pokoje, hodí se do mateřských školek, družin, dětských koutků v kavárnách, do mateřských center. Pro děti je to vhodná alternativa k sezení i hraní. Samy si jej odnesou tam, kam chtějí. Na zakázku vyrobíme větší množství.

Data sheet

Rozměry výška 25 cm, průměr 35 cm
Vnější materiál 100 % bavlna, příjemná na dotek
Vnitřní materiál 100 % bavlna
Výplň polystyrenové kuličky
Objem náplně 25 l
Celková váha 650g
Zobrazit informace o materiálech

Recenze

Napsat recenzi

Květinový taburet

Květinový taburet

Podobné produkty

Ruční šití

Všechny výrobky jsou ručně šité,
každý je originál

Zakázková výroba

Nechte si vyrobit originální
produkt na přaní

Záruka kvality

Záruka 2 roky na veškeré
nabízené zboží

Facebook